Новини

Медия център

обратно

Мачовете на българските волейболисти срещу Япония, Италия и Полша безплатно на Facebook страницата на MAX Sport

За трети пореден уикенд A1 ще излъчи безплатно на Facebook страницата на спортните канали MAX Sport мачовете на българския национален отбор по волейбол от Лигата на нациите. В петък, събота и неделя възпитаниците на Пламен Константинов ще играят в далечна Япония, като техни съперници са съставите на домакините, Италия и Полша.

Първият двубой на родните национали е в петък от 13:00 часа срещу Япония. В събота от 06:40 часа сутринта е време за сблъсъка с Италия, а в неделя, отново в ранните часове – от 05:10 ч., момчетата на Пламен Константинов се изправят срещу Полша.

В Япония селекционерът няма да разчита на две от звездите в състава ни. Разпределителят Георги Братоев се контузи лошо и е аут до края на надпреварата в Лигата на нациите. Посрещачът Тодор Скримов, който е №1 в Лигата в класацията за изпълнение на начален удар, получи почивка и въобще не пътува за Япония.

България стартира в Лигата на нациите с две победи на турнира в Китай – над домакините и Аржентина, и загуби единствено от САЩ. После обаче последва разочароващ домакински уикенд в столичната зала Арена „Армеец“, в който „лъвовете“ записаха три загуби – с 2:3 от Сърбия и с по 0:3 гейма от Австралия и Русия.