Програма

MAX Sport

  • 01:30 Конна езда, 6 епизод, "Светът на ездата", магазинно предаване, повторение
  • 02:00 Волейбол: Лига на нациите - мъже, Канада - България, повторение
  • 04:00 Волейбол: Лига на нациите - мъже, Аржентина - България, повторение
  • 06:00 Автомобилизъм: Суперкарс, 8 кръг, Първо състезание в Таунсвил, повторение
  • 08:00 Волейбол: Лига на нациите - мъже, Бразилия - България, повторение
  • 10:10 Волейбол: Лига на нациите - мъже, България - Русия, повторение
  • 11:45 Мотоциклетизъм: Moto 3, 9 кръг, Състезание за голямата награда на Германия, повторение
  • 12:55 Мотоциклетизъм: Moto 2, 9 кръг, Състезание за голямата награда на Германия, повторение
  • 14:10 Мотоциклетизъм: Moto GP, 9 кръг, Състезание за голямата награда на Германия, повторение
  • 15:55 Волейбол: Лига на нациите - мъже, Германия - България, повторение
  • 18:30 Колоездене: "На колела", 20 епизод, Магазинно предаване
  • 19:00 Лека атлетика: "Атлетикс", 14 епизод, Магазинно предаване
  • 19:30 Автомобилизъм: Рали крос, 6 кръг, Състезание в Швеция, повторение
  • 21:30 Тенис: "ATP WT Uncovered", 29 епизод, Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете, повторение
  • 22:00 Тенис: ATP 500 Хале, Роджър Федерер - Давид Гофен, финал, повторение
  • 00:00 Тенис: ATP 250 Истборн, Тейлър Фриц - Сам Куери, финал, повторение
  • 01:30 Trans World Sport, 29 епизод, Магазинно предаване, повторение
  • 02:00 Волейбол: Лига на нациите - мъже, Китай - България, повторение
  • 03:35 Волейбол: Лига на нациите - мъже, Полша - България, повторение
  • 06:00 Автомобилизъм: Суперкарс, 8 кръг, Второ състезание в Таунсвил, повторение
  • 08:00 Волейбол: Лига на нациите - мъже, България - САЩ, повторение
  • 10:00 Волейбол: Лига на нациите - мъже, България - Иран, повторение
  • 12:00 Trans World Sport, 29 епизод, Магазинно предаване, повторение
  • 13:00 Волейбол: Лига на нациите - мъже, Полша - Бразилия, мач за трето място, повторение
  • 14:40 Волейбол: Лига на нациите - мъже, Русия - САЩ, финал, повторение
  • 16:40 Конна езда, 6 епизод, "Светът на ездата", магазинно предаване, повторение
  • 17:10 Волейбол: Лига на нациите - мъже, Сърбия - България, повторение
  • 19:00 Автомобилизъм: Суперкарс, 8 кръг, Първо състезание в Таунсвил, повторение
  • 21:00 Автомобилизъм: Nascar Cup Series, 19 кръг, Състезание в Кентъки, повторение
  • 00:30 Автомобилизъм: Nascar Cup Series, 19 кръг, Обзор на състезанието в Кентъки, повторение
  • 01:30 Колоездене: "На колела", 20 епизод, Магазинно предаване, повторение
  • 02:00 Волейбол: Лига на нациите - мъже, България - Австралия, повторение
  • 04:40 Волейбол: Лига на нациите - мъже, България - Япония, повторение
  • 07:15 Волейбол: Лига на нациите - мъже, Полша - Русия, първи полуфинал, повторение
  • 09:30 Волейбол: Лига на нациите - мъже, САЩ - Бразилия, втори полуфинал, повторение
  • 12:00 Тенис: WTA Лозана 2019, Първи полуфинал, на живо
  • 14:00 Тенис: WTA Лозана 2019, Втори полуфинал, на живо
  • 16:00 Лека атлетика: Диамантена лига, 10 кръг, Турнир в Лондон, първи ден, на живо
  • 18:00 Мотоциклетизъм: Спидуей, 5 кръг, Купа на нациите, първо финално състезание, на живо
  • 21:00 Тенис: WTA Лозана 2019, Първи полуфинал, повторение
  • 23:00 Тенис: WTA Лозана 2019, Втори полуфинал, повторение
  • 01:00 Мотоциклетизъм: Moto 2, 9 кръг, Състезание за голямата награда на Германия, повторение
  • 02:15 Мотоциклетизъм: Moto GP, 9 кръг, Състезание за голямата награда на Германия, повторение
  • 04:00 Мотоциклетизъм: Moto GP, 9 кръг, Обзор на състезанието за голямата награда на Германия, повторение
  • 05:00 Мотоциклетизъм: Спидуей, 5 кръг, Купа на нациите, първо финално състезание, повторение
  • 08:00 Trans World Sport, 29 епизод, Магазинно предаване, повторение
  • 08:30 Колоездене: "На колела", 20 епизод, Магазинно предаване, повторение
  • 09:00 Баскетбол: Евролига, Обзор на сезона, повторение
  • 09:30 Волейбол: Лига на нациите - мъже, Русия - САЩ, финал, повторение
  • 12:00 Тенис: WTA Лозана 2019, Финал, на живо
  • 14:30 Тенис: "ATP WT Uncovered", 29 епизод, Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете, повторение
  • 15:00 Trans World Sport, 29 епизод, Магазинно предаване, повторение
  • 15:45 Студио "Лека Атлетика", на живо
  • 16:00 Лека атлетика: Диамантена лига, 10 кръг, Турнир в Лондон, втори ден, на живо
  • 18:00 Студио "Лека Атлетика", на живо
  • 18:15 Мотоциклетизъм: Спидуей, Купа на нациите, второ финално състезание, на живо
  • 21:00 Автомобилизъм: Nascar Cup Series, 19 кръг, Обзор на състезанието в Кентъки, повторение
  • 22:00 Автомобилизъм: Nascar Cup Series, 20 кръг, Състезание в Ню Хемпшир, на живо
  • 01:30 Тенис: WTA Лозана 2019, Финал, повторение
  • 04:00 Trans World Sport, 29 епизод, Магазинно предаване, повторение
  • 05:00 Мотоциклетизъм: Спидуей, Купа на нациите, второ финално състезание, повторение
  • 08:00 Автомобилизъм: Nascar Cup Series, 20 кръг, Състезание в Ню Хемпшир, повторение
  • 11:30 Автомобилизъм: Nascar Cup Series, "Отвъд волана", филм, повторение
  • 12:30 Тенис: ATP 500 Хамбург, на живо
  • 14:30 Тенис: ATP 500 Хамбург, на живо
  • 16:30 Тенис: ATP 500 Хамбург, на живо
  • 18:30 Trans World Sport, 29 епизод, Магазинно предаване, повторение
  • 19:30 Тенис: ATP 500 Хамбург, на живо
  • 21:30 Мотоциклетизъм: Moto GP, 9 кръг, Обзор на състезанието за голямата награда на Германия, повторение
  • 22:30 Мотоциклетизъм: Спидуей, Купа на нациите, първо финално състезание, повторение
  • 01:30 Колоездене: "На колела", 20 епизод, Магазинно предаване, повторение
  • 02:00 Тенис: ATP 500 Хамбург, повторение
  • 04:00 Тенис: ATP 500 Хамбург, повторение
  • 06:00 Тенис: ATP 500 Хамбург, повторение
  • 08:00 Автомобилизъм: Суперкарс, 8 кръг, Първо състезание в Таунсвил, повторение
  • 10:00 Тенис: ATP 500 Хамбург, повторение
  • 12:00 Тенис: "ATP WT Uncovered", 29 епизод, Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете, повторение
  • 12:30 Тенис: ATP 500 Хамбург, на живо
  • 14:30 Тенис: ATP 500 Хамбург, на живо
  • 16:30 Тенис: ATP 500 Хамбург, на живо
  • 18:30 Тенис: "ATP WT Uncovered", 30 епизод, Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
  • 19:00 Колоездене: "На колела", 20 епизод, Магазинно предаване, повторение
  • 19:30 Тенис: ATP 500 Хамбург, на живо
  • 21:30 Автомобилизъм: Nascar Cup Series, 20 кръг, Обзор на състезанието в Ню Хемпшир
  • 22:30 Мотоциклетизъм: Спидуей, Купа на нациите, второ финално състезание, повторение
  • 01:30 Тенис: "ATP WT Uncovered", 30 епизод, Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете, повторение
  • 02:00 Тенис: ATP 500 Хамбург, повторение
  • 04:00 Тенис: ATP 500 Хамбург, повторение
  • 06:00 Тенис: ATP 500 Хамбург, повторение
  • 08:00 Автомобилизъм: Суперкарс, 8 кръг, Второ състезание в Таунсвил, повторение
  • 10:05 Тенис: ATP 500 Хамбург, повторение
  • 12:00 Конна езда, 6 епизод, "Светът на ездата", магазинно предаване, повторение
  • 12:30 Тенис: ATP 500 Хамбург, на живо
  • 14:30 Тенис: ATP 500 Хамбург, на живо
  • 16:30 Тенис: ATP 500 Хамбург, на живо
  • 18:30 Trans World Sport, 30 епизод, Магазинно предаване
  • 19:30 Тенис: ATP 500 Хамбург, на живо
  • 21:30 Мотоциклетизъм: Moto Е, 9 кръг, Състезание с електрически мотори за Голямата награда на Германия, повторение
  • 22:30 Автомобилизъм: Nascar Cup Series, 20 кръг, Състезание в Ню Хемпшир, повторение
  • 02:00 Тенис: ATP 500 Хамбург, повторение
  • 04:00 Тенис: ATP 500 Хамбург, повторение
  • 06:00 Тенис: ATP 500 Хамбург, повторение
  • 08:00 Автомобилизъм: Рали крос, 6 кръг, Състезание в Швеция, повторение
  • 10:00 Тенис: ATP 500 Хамбург, повторение
  • 12:00 Trans World Sport, 30 епизод, Магазинно предаване, повторение
  • 12:30 Тенис: ATP 500 Хамбург, на живо
  • 14:30 Тенис: ATP 500 Хамбург, на живо
  • 16:30 Тенис: ATP 500 Хамбург, на живо
  • 18:30 Колоездене: "На колела", 21 епизод, Магазинно предаване
  • 19:00 Тенис: "ATP WT Uncovered", 30 епизод, Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете, повторение
  • 19:30 Тенис: ATP 500 Хамбург, на живо
  • 21:30 Мотоциклетизъм: Спидуей, Обзор на първото състезание за купата на нациите
  • 22:30 Мотоциклетизъм: Спидуей, Обзор на второто състезание за купата на нациите
  • 23:30 Волейбол: Лига на нациите - мъже, Русия - САЩ, финал, повторение
  • 01:20 Мотоциклетизъм: Moto Е, 9 кръг, Състезание с електрически мотори за Голямата награда на Германия, повторение
  • 02:00 Тенис: ATP 500 Хамбург, повторение
  • 04:00 Тенис: ATP 500 Хамбург, повторение
  • 06:00 Тенис: ATP 500 Хамбург, повторение
  • 08:00 Мотоциклетизъм: Спидуей, Купа на нациите, второ финално състезание, повторение
  • 11:00 Автомобилизъм: Nascar Cup Series, 20 кръг, Обзор на състезанието в Ню Хемпшир, повторение
  • 12:00 Колоездене: "На колела", 21 епизод, Магазинно предаване, повторение
  • 12:30 Тенис: ATP 500 Хамбург, Първи четвъртфинал, на живо
  • 14:30 Тенис: ATP 500 Хамбург, Втори четвъртфинал, на живо
  • 16:30 Тенис: ATP 500 Хамбург, Трети четвъртфинал, на живо
  • 18:30 Тенис: ATP 500 Хамбург, Четвърти четвъртфинал, на живо
  • 20:30 Тенис: "ATP WT Uncovered", 30 епизод, Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете, повторение
  • 21:00 Мотоциклетизъм: Moto 3, 9 кръг, Състезание за голямата награда на Германия, повторение
  • 22:10 Мотоциклетизъм: Moto 2, 9 кръг, Състезание за голямата награда на Германия, повторение
  • 23:25 Мотоциклетизъм: Moto GP, 9 кръг, Състезание за голямата награда на Германия, повторение
  • 01:10 Trans World Sport, 30 епизод, Магазинно предаване, повторение
  • 02:00 Тенис: ATP 500 Хамбург, Първи четвъртфинал, повторение
  • 04:00 Тенис: ATP 500 Хамбург, Втори четвъртфинал, повторение
  • 06:00 Тенис: ATP 500 Хамбург, Трети четвъртфинал, повторение
  • 08:00 Мотоциклетизъм: Спидуей, Обзор на второто състезание за купата на нациите, повторение
  • 09:00 Автомобилизъм: Суперкарс, 9 кръг, Първо състезание в Ипсуич, на живо
  • 10:30 Автомобилизъм: Рали крос, 6 кръг, Състезание в Швеция, повторение
  • 12:30 Тенис: ATP 500 Хамбург, Четвърти четвъртфинал, повторение
  • 14:30 Тенис: ATP 500 Хамбург, Първи полуфинал, на живо
  • 16:30 Тенис: ATP 500 Хамбург, Втори полуфинал, на живо
  • 18:30 Конна езда, 6 епизод, "Светът на ездата", магазинно предаване, повторение
  • 19:00 Автомобилизъм: Суперкарс, 9 кръг, Първо състезание в Ипсуич, повторение
  • 20:30 Автомобилизъм: Nascar Cup Series, 20 кръг, Състезание в Ню Хемпшир, повторение
  • 02:00 Мотоциклетизъм: Moto 2, 9 кръг, Състезание за голямата награда на Германия, повторение
  • 03:30 Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Лондон, Джо Джойс срещу Браян Дженингс/ Даниел Дюбоа срещу Нейтън Горман, повторение
  • 07:00 Голф: "Светът на голфа", 133 епизод, повторение
  • 08:00 Голф: The Open 2019, "Преди турнира", филм, повторение
  • 08:30 Голф: Европейски тур, 1 кръг, The Open, на живо
  • 22:00 Голф: "Светът на голфа", 134 епизод
  • 23:00 ММА: Класика от UFC, При най-тежките, повторение
  • 00:00 MMA: Max Fight, 1 епизод, "Легендите на Max Fight", повторение
  • 01:00 MMA: UFC Fight Night, Джърмейн де Рандами срещу Аспен Лад, повторение
  • 03:30 ММА: Класика от UFC, Жозе Алдо срещу Чад Мендес, повторение
  • 04:00 Мотоциклетизъм: Moto Е, 9 кръг, Състезание с електрически мотори за Голямата награда на Германия, повторение
  • 04:40 Мотоциклетизъм: Moto 2, 9 кръг, Състезание за голямата награда на Германия, повторение
  • 06:00 Мотоциклетизъм: Moto GP, 9 кръг, Състезание за голямата награда на Германия, повторение
  • 08:00 Голф: The Open 2019, "Тони Джаклин", филм, повторение
  • 08:30 Голф: Европейски тур, 2 кръг, The Open, на живо
  • 22:00 Голф: "Светът на голфа", 135 епизод
  • 23:00 ММА: Класика от UFC, Рашад Еванс - Лиото Мачида, повторение
  • 00:00 MMA: Max Fight, 2 епизод, "Легендите на Max Fight", повторение
  • 01:00 Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Лондон, Джо Джойс срещу Браян Дженингс/ Даниел Дюбоа срещу Нейтън Горман, повторение
  • 04:30 ММА: Класика от UFC, Франки Едгар - Грей Мейнард, повторение
  • 05:00 Мотоциклетизъм: Спидуей, 4 кръг, Състезание за Голямата награда на Швеция, повторение
  • 08:00 Автомобилизъм: Рали крос, 6 кръг, Състезание в Швеция, повторение
  • 10:00 Лека атлетика: Диамантена лига, 9 кръг, Турнир в Монако, повторение
  • 12:00 Голф: Европейски тур, 3 кръг, The Open, на живо
  • 22:00 ММА: Класика от UFC, Доналд Серони
  • 22:30 ММА: Класика от UFC, Рич Франклин, повторение
  • 23:30 Автомобилизъм: Nascar Cup Series, 19 кръг, Състезание в Кентъки, повторение
  • 03:00 Автомобилизъм: Nascar Cup Series, 19 кръг, Обзор на състезанието в Кентъки, повторение
  • 04:00 MMA: UFC Fight Night, Рафаел Дос Анжос срещу Лион Едуардс, на живо
  • 07:00 ММА: Класика от UFC, Доналд Серони, повторение
  • 07:30 Конна езда, 6 епизод, "Светът на ездата", магазинно предаване, повторение
  • 08:00 Лека атлетика: Диамантена лига, 10 кръг, Турнир в Лондон, първи ден, повторение
  • 10:00 Голф: The Open 2019, "Джордан Спийт", филм, повторение
  • 10:30 Голф: The Open 2019, "Джони Милър", филм, повторение
  • 11:00 Голф: Европейски тур, 4 кръг, The Open, на живо
  • 21:00 Лека атлетика: Диамантена лига, 10 кръг, Турнир в Лондон, втори ден, повторение
  • 23:00 ММА: Класика от UFC, Франк Мир, повторение
  • 00:00 MMA: UFC Fight Night, Рафаел Дос Анжос срещу Лион Едуардс, повторение
  • 03:00 MMA: Max Fight, 1 епизод, "Легендите на Max Fight", повторение
  • 04:00 ММА: Класика от UFC, Доналд Серони, повторение
  • 04:30 Автомобилизъм: Nascar Cup Series, 20 кръг, Състезание в Ню Хемпшир, повторение
  • 08:00 Голф: Европейски тур, 4 кръг, The Open, повторение
  • 17:00 Автомобилизъм: Рали крос, 6 кръг, Състезание в Швеция, повторение
  • 19:00 Голф: "Светът на голфа", 136 епизод
  • 20:00 Лека атлетика: Диамантена лига, 10 кръг, Турнир в Лондон, първи ден, повторение
  • 22:00 ММА: Класика от UFC, Брок Леснар, повторение
  • 23:00 ММА: Класика от UFC, 25 велики битки, първа част, повторение
  • 01:30 MMA: UFC Fight Night, Рафаел Дос Анжос срещу Лион Едуардс, повторение
  • 04:30 ММА: Класика от UFC, Доналд Серони, повторение
  • 05:00 Автомобилизъм: Суперкарс, 8 кръг, Първо състезание в Таунсвил, повторение
  • 07:00 Голф: "Светът на голфа", 136 епизод, повторение
  • 08:00 Мотоциклетизъм: Спидуей, Купа на нациите, първо финално състезание, повторение
  • 11:00 Автомобилизъм: Рали крос, 6 кръг, Състезание в Швеция, повторение
  • 13:00 Trans World Sport, 29 епизод, Магазинно предаване, повторение
  • 13:30 Автомобилизъм: Nascar Cup Series, 20 кръг, Състезание в Ню Хемпшир, повторение
  • 17:00 Лека атлетика: Диамантена лига, 10 кръг, Турнир в Лондон, първи ден, повторение
  • 19:00 Голф: "Светът на голфа", 137 епизод
  • 20:00 Лека атлетика: Диамантена лига, 10 кръг, Турнир в Лондон, втори ден, повторение
  • 22:00 ММА: Класика от UFC, Деметриъс Джонсън срещу Уилсън Рейс, повторение
  • 23:00 Голф: Европейски тур, 4 кръг, The Open, повторение
  • 08:00 Мотоциклетизъм: Спидуей, Купа на нациите, второ финално състезание, повторение
  • 11:00 Мотоциклетизъм: Moto Е, 9 кръг, Състезание с електрически мотори за Голямата награда на Германия, повторение
  • 11:45 Мотоциклетизъм: Moto 3, 9 кръг, Състезание за голямата награда на Германия, повторение
  • 13:00 Мотоциклетизъм: Moto 2, 9 кръг, Състезание за голямата награда на Германия, повторение
  • 14:15 Мотоциклетизъм: Moto GP, 9 кръг, Състезание за голямата награда на Германия, повторение
  • 16:00 Мотоциклетизъм: Moto GP, 9 кръг, Обзор на състезанието за голямата награда на Германия, повторение
  • 17:00 Лека атлетика: Диамантена лига, 10 кръг, Турнир в Лондон, втори ден, повторение
  • 19:00 Голф: "Светът на голфа", 138 епизод
  • 20:00 Автомобилизъм: Суперкарс, 8 кръг, Първо състезание в Таунсвил, повторение
  • 22:00 ММА: Класика от UFC, Жозе Алдо срещу Макс Холоуей, повторение
  • 23:00 ММА: Класика от UFC, 25 велики битки, втора част, повторение
  • 01:30 ММА: Max Fight 43, 2 епизод, "Max Fight 43 - Бойна вечер", повторение
  • 04:00 MMA: UFC Fight Night, Рафаел Дос Анжос срещу Лион Едуардс, повторение
  • 07:00 Голф: "Светът на голфа", 138 епизод, повторение
  • 08:00 Автомобилизъм: Nascar Cup Series, 20 кръг, Състезание в Ню Хемпшир, повторение
  • 11:30 Лека атлетика: "Атлетикс", 14 епизод, Магазинно предаване, повторение
  • 12:00 Лека атлетика: Диамантена лига, 10 кръг, Турнир в Лондон,първи ден, повторение
  • 14:00 Лека атлетика: Диамантена лига, 10 кръг, Турнир в Лондон, втори ден, повторение
  • 16:00 Trans World Sport, 30 епизод, Магазинно предаване, повторение
  • 16:55 Автомобилизъм: Суперкарс, 8 кръг, Второ състезание в Таунсвил, повторение
  • 19:00 Хокей на лед: NHL, "Добре дошли в Националната хокейна лига", повторение
  • 19:30 Лека атлетика: "Атлетикс", 15 епизод, Магазинно предаване
  • 20:00 Голф: "Светът на голфа", 139 епизод
  • 21:00 Голф: Световен шампионат, 1 кръг, WGC - FedEx St. Jude Invitational, на живо
  • 02:00 ММА: Класика от UFC, Пътят към октагона: Уайдман срещу Гастелъм, повторение
  • 03:00 Лека атлетика: "Атлетикс", 15 епизод, Магазинно предаване, повторение
  • 03:30 Мотоциклетизъм: Moto 2, 9 кръг, Състезание за голямата награда на Германия, повторение
  • 04:45 Мотоциклетизъм: Moto GP, 9 кръг, Състезание за голямата награда на Германия, повторение
  • 06:30 Голф: "Светът на голфа", 139 епизод, повторение
  • 07:30 Голф: Световен шампионат, 1 кръг, WGC - FedEx St. Jude Invitational, повторение
  • 11:30 Тенис: ATP 250 Гщаад, Първи четвъртфинал, на живо
  • 13:30 Тенис: ATP 250 Гщаад, Втори четвъртфинал, на живо
  • 15:30 Тенис: ATP 250 Гщаад, Трети четвъртфинал, на живо
  • 17:30 Голф: "Светът на голфа", 140 епизод
  • 18:20 Тенис: ATP 250 Гщаад, Четвърти четвъртфинал, на живо
  • 20:30 Баскетбол: Евролига, "Анна Пантер"
  • 21:00 Голф: Световен шампионат, 2 кръг, WGC - FedEx St. Jude Invitational, на живо
  • 02:00 ММА: Класика от UFC, Пътят към октагона: Джакаре срещу Брънсън, повторение
  • 03:00 Тенис: ATP 250 Гщаад, Трети четвъртфинал, повторение
  • 05:00 Тенис: ATP 250 Гщаад, Четвърти четвъртфинал, повторение
  • 07:00 Голф: "Светът на голфа", 140 епизод, повторение
  • 08:00 Голф: Световен шампионат, 2 кръг, WGC - FedEx St. Jude Invitational, повторение
  • 12:00 Тенис: ATP 250 Гщаад, Първи полуфинал, на живо
  • 14:20 Тенис: ATP 250 Гщаад, Втори полуфинал, на живо
  • 16:20 Мотоциклетизъм: Moto GP, 9 кръг, Състезание за голямата награда на Германия, повторение
  • 18:05 Мотоциклетизъм: Moto GP, 9 кръг, Обзор на състезанието за голямата награда на Германия, повторение
  • 19:00 Голф: Световен шампионат, 3 кръг, WGC - FedEx St. Jude Invitational, на живо
  • 00:00 Футбол: Мейджър Лийг Сокър, 19 кръг, Минесота Юнайтед - Далас, повторение
  • 02:00 Футбол: Италианска Серия А, 14 кръг, СПАЛ - Емполи, повторение
  • 04:00 Футбол: Байерн ТВ, Вердер Бремен - Байерн Мюнхен, приятелска среща, повторение
  • 06:00 Футбол: Италианска Серия А, 14 кръг, Рома - Интер, повторение
  • 08:00 Футбол: Италианска Серия А, 14 кръг, Киево - Лацио, повторение
  • 10:00 Футбол: Италианска Серия А, 13 кръг, Ювентус - СПАЛ, повторение
  • 12:00 Футбол: Италианска Серия А, 14 кръг, Фиорентина - Ювентус, повторение
  • 14:00 Футбол: Италианска Серия А, 14 кръг, Сампдория - Болоня, повторение
  • 16:00 Футбол: Италианска Серия А, 13 кръг, Лацио - Милан, повторение
  • 18:00 Футбол: Италианска Серия А, 14 кръг, Милан - Парма, повторение
  • 20:00 Футбол: Италианска Серия А, 14 кръг, Аталанта - Наполи, повторение
  • 22:00 Футбол: Италианска Серия А, 13 кръг, Наполи - Киево, повторение
  • 00:00 Футбол: Мейджър Лийг Сокър, 19 кръг, Лос Анджелис Галакси - Сан Хосе Ърткуейкс, повторение
  • 02:00 Футбол: Италианска Серия А, 13 кръг, Удинезе - Рома, повторение
  • 04:00 Футбол: Байерн ТВ, Манчестър Юнайтед - легенди - Байерн Мюнхен- легенди , приятелска среща, повторение
  • 06:00 Футбол: Италианска Серия А, 14 кръг, Торино - Дженоа, повторение
  • 08:00 Футбол: Италианска Серия А, 13 кръг, Интер - Фрозиноне, повторение
  • 10:00 Футбол: Италианска Серия А, 14 кръг, Сампдория - Болоня, повторение
  • 12:00 Футбол: Италианска Серия А, 13 кръг, Дженоа - Сампдория, повторение
  • 14:00 Футбол: Италианска Серия А, 13 кръг, Ювентус - СПАЛ, повторение
  • 16:00 Футбол: Италианска Серия А, 14 кръг, Аталанта - Наполи, повторение
  • 18:00 Футбол: Италианска Серия А, 13 кръг, Лацио - Милан, повторение
  • 20:00 Футбол: Италианска Серия А, 13 кръг, Парма - Сасуоло, повторение
  • 22:00 Футбол: Италианска Серия А, 14 кръг, Рома - Интер, повторение
  • 00:00 Футбол: Италианска Серия А, 13 кръг, Удинезе - Рома, повторение
  • 02:00 Футбол: Италианска Серия А, 13 кръг, Наполи - Киево, повторение
  • 04:00 Футбол: Италианска Серия А, 14 кръг, Милан - Парма, повторение
  • 06:00 Футбол: Италианска Серия А, 13 кръг, Интер - Фрозиноне, повторение
  • 08:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Сасуоло - Фиорентина, повторение
  • 10:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Дженоа - СПАЛ, повторение
  • 12:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Лацио - Сампдория, повторение
  • 14:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Удинезе - Аталанта, повторение
  • 16:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Каляри - Рома, повторение
  • 18:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Наполи - Фрозиноне, повторение
  • 20:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Ювентус - Интер, повторение
  • 22:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Милан - Торино, повторение
  • 00:00 Футбол: Италианска Серия А, 16 кръг, СПАЛ - Киево, повторение
  • 02:00 Футбол: Италианска Серия А, 16 кръг, Фиорентина - Емполи, повторение
  • 04:00 Футбол: Италианска Серия А, 16 кръг, Аталанта - Лацио, повторение
  • 06:00 Футбол: Италианска Серия А, 16 кръг, Рома - Дженоа, повторение
  • 08:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Милан - Торино, повторение
  • 10:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Ювентус - Интер, повторение
  • 12:00 Футбол: Италианска Серия А, 16 кръг, Каляри - Наполи, повторение
  • 14:00 Футбол: Италианска Серия А, 16 кръг, Интер - Удинезе, повторение
  • 16:00 Футбол: Италианска Серия А, 16 кръг, Болоня - Милан, повторение
  • 18:00 Футбол: Италианска Серия А, 16 кръг, Торино - Ювентус, повторение
  • 20:00 Футбол: Италианска Серия А, 17 кръг, Лацио - Каляри, повторение
  • 22:00 Футбол: Италианска Серия А, 17 кръг, Ювентус - Рома, повторение
  • 00:00 Футбол: Италианска Серия А, 17 кръг, Наполи - СПАЛ, повторение
  • 02:00 Футбол: Италианска Серия А, 17 кръг, Киево - Интер, повторение
  • 04:00 Футбол: Италианска Серия А, 17 кръг, Милан - Фиорентина, повторение
  • 06:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Сасуоло - Фиорентина, повторение
  • 08:00 Футбол: Италианска Серия А, 16 кръг, СПАЛ - Киево, повторение
  • 10:00 Футбол: Италианска Серия А, 16 кръг, Аталанта - Лацио, повторение
  • 12:00 Футбол: Италианска Серия А, 17 кръг, Лацио - Каляри, повторение
  • 14:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Дженоа - СПАЛ, повторение
  • 16:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Удинезе - Аталанта, повторение
  • 18:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Милан - Торино, повторение
  • 20:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Наполи - Фрозиноне, повторение
  • 22:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Ювентус - Интер, повторение
  • 00:00 Футбол: Мейджър Лийг Сокър, 20 кръг, Лос Анджелис Галакси - Лос Анджелис ФК, повторение
  • 02:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Лацио - Сампдория, повторение
  • 04:00 Футбол: Италианска Серия А, 17 кръг, Киево - Интер, повторение
  • 06:00 Футбол: Италианска Серия А, 16 кръг, Болоня - Милан, повторение
  • 08:00 Футбол: Италианска Серия А, 16 кръг, Рома - Дженоа, повторение
  • 10:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Сасуоло - Фиорентина, повторение
  • 12:00 Футбол: Италианска Серия А, 16 кръг, Каляри - Наполи, повторение
  • 14:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Наполи - Фрозиноне, повторение
  • 16:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Каляри - Рома, повторение
  • 18:00 Футбол: Италианска Серия А, 16 кръг, Торино - Ювентус, повторение
  • 20:00 Футбол: Байерн ТВ, Арсенал - Байерн Мюнхен, среща за Международната купа на шампионите
  • 21:55 Футбол: Италианска Серия А, 16 кръг, Интер - Удинезе, повторение
  • 23:50 Футбол: Мейджър Лийг Сокър, 20 кръг, Филаделфия Юниън - Чикаго Файър, повторение
  • 01:40 Футбол: Италианска Серия А, 16 кръг, Фиорентина - Емполи, повторение
  • 03:30 Футбол: Копа Судамерикана, Пенярол - Флуминенсе , осминафинал за Копа Судамерикана, на живо
  • 05:30 Футбол: Италианска Серия А, 14 епизод, "Екстра Калчо", повторение
  • 06:00 Футбол: Италианска Серия А, 17 кръг, Наполи - СПАЛ, повторение
  • 08:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Дженоа - СПАЛ, повторение
  • 10:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Удинезе - Аталанта, повторение
  • 12:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Лацио - Сампдория, повторение
  • 14:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Ювентус - Интер, повторение
  • 16:00 Футбол: Копа Судамерикана, Зулия - Спортинг Кристал , осминафинал за Копа Судамерикана, повторение
  • 18:00 Футбол: Копа Судамерикана, Пенярол - Флуминенсе , осминафинал за Копа Судамерикана, повторение
  • 20:00 Футбол: Ювентус ТВ, Ювентус - Тотнъм, среща за Международната купа на шампионите
  • 21:55 Футбол: Италианска Серия А, 17 кръг, Милан - Фиорентина, повторение
  • 23:50 Футбол: Мейджър Лийг Сокър, 20 кръг, Реал Солт Лейк - Минесота Юнайтед, повторение
  • 01:40 Футбол: Италианска Серия А, 16 кръг, СПАЛ - Киево, повторение
  • 03:30 Футбол: Копа Судамерикана, Ботафого - Атлетико Минейро, осминафинал за Копа Судамерикана, на живо
  • 05:30 Футбол: Италианска Серия А, 15 епизод, "Екстра Калчо", повторение
  • 06:00 Футбол: Италианска Серия А, 17 кръг, Лацио - Каляри, повторение
  • 08:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Наполи - Фрозиноне, повторение
  • 10:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Ювентус - Интер, повторение
  • 12:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Милан - Торино, повторение
  • 14:00 Футбол: Италианска Серия А, 16 кръг, Болоня - Милан, повторение
  • 16:00 Футбол: Копа Судамерикана, Ботафого - Атлетико Минейро, осминафинал за Копа Судамерикана, повторение
  • 18:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Удинезе - Аталанта, повторение
  • 20:00 Футбол: Италианска Серия А, 17 кръг, Киево - Интер, повторение
  • 21:55 Футбол: Италианска Серия А, 17 кръг, Ювентус - Рома, повторение
  • 23:50 Футбол: Мейджър Лийг Сокър, 20 кръг, Атланта Юнайтед - Ди Си Юнайтед, повторение
  • 01:35 Футбол: Италианска Серия А, 16 кръг, Аталанта - Лацио, повторение
  • 03:30 Футбол: Копа Судамерикана, Коринтианс - Уондърърс, осминафинал за Копа Судамерикана, на живо
  • 05:30 Футбол: Италианска Серия А, 16 епизод, "Екстра Калчо", повторение
  • 06:00 Футбол: Италианска Серия А, 16 кръг, Торино - Ювентус, повторение
  • 08:00 Футбол: Италианска Серия А, 16 кръг, Каляри - Наполи, повторение
  • 10:00 Футбол: Италианска Серия А, 17 кръг, Ювентус - Рома, повторение
  • 12:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Дженоа - СПАЛ, повторение
  • 14:00 Футбол: Италианска Серия А, 16 кръг, Рома - Дженоа, повторение
  • 16:00 Футбол: Копа Судамерикана, Коринтианс - Уондърърс, осминафинал за Копа Судамерикана, повторение
  • 18:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Наполи - Фрозиноне, повторение
  • 20:00 Футбол: Италианска Серия А, 16 кръг, Интер - Удинезе, повторение
  • 22:00 Футбол: Италианска Серия А, 17 кръг, Лацио - Каляри, повторение
  • 00:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Ювентус - Интер, повторение
  • 02:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Каляри - Рома, повторение
  • 04:00 Футбол: Италианска Серия А, 15 кръг, Сасуоло - Фиорентина, повторение
  • 06:00 Футбол: Италианска Серия А, 17 кръг, Милан - Фиорентина, повторение
  • 08:00 Футбол: Байерн ТВ, Арсенал - Байерн Мюнхен, среща за Международната купа на шампионите, повторение
  • 10:00 Футбол: Италианска Серия А, 18 кръг, Фиорентина - Парма, повторение
  • 12:00 Футбол: Италианска Серия А, 18 кръг, Болоня - Лацио, повторение
  • 14:00 Футбол: Италианска Серия А, 18 кръг, Торино - Емполи, повторение
  • 16:00 Футбол: Италианска Серия А, 18 кръг, Интер - Наполи, повторение
  • 18:00 Футбол: Ювентус ТВ, Ювентус - Тотнъм, среща за Международната купа на шампионите, повторение
  • 20:00 Футбол: Ювентус ТВ, Ювентус - Интер, среща за Международната купа на шампионите
  • 22:00 Футбол: Италианска Серия А, 18 кръг, Аталанта - Ювентус, повторение
  • 00:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 20 кръг, Виляреал - Атлетик Билбао, повторение
  • 01:45 Футбол: Испанска Ла Лига, 19 кръг, Райо Валекано - Селта, повторение
  • 03:30 Футбол: Копа Судамерикана, Индепендиенте дел Вале - Каракас , осминафинал реванш за Копа Судамерикана, на живо
  • 05:30 Футбол: Испанска Ла Лига, Голмайсторът на Ла Лига, повторение
  • 06:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 19 кръг, Валенсия - Валядолид, повторение
  • 08:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 19 кръг, Барселона - Ейбар, повторение
  • 10:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 19 кръг, Реал Сосиедад - Еспаньол, повторение
  • 12:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 20 кръг, Барселона - Леганес, повторение
  • 14:00 Футбол: Мейджър Лийг Сокър, 19 кръг, Минесота Юнайтед - Далас, повторение
  • 16:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 20 кръг, Реал Мадрид - Севиля, повторение
  • 18:00 Футбол: Копа Судамерикана, Индепендиенте дел Вале - Каракас , осминафинал реванш за Копа Судамерикана, повторение
  • 20:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 19 кръг, Атлетик Билбао - Севиля, повторение
  • 22:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 19 кръг, Жирона - Алавес, повторение
  • 00:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 19 кръг, Леганес - Уеска, повторение
  • 01:45 Футбол: Испанска Ла Лига, 19 кръг, Бетис - Реал Мадрид, повторение
  • 03:30 Футбол: Копа Судамерикана, Архентинос Хуниорс - Колон , осминафинал реванш за Копа Судамерикана, на живо
  • 05:30 Футбол: Испанска Ла Лига, Най-добрият страж на Ла Лига, повторение
  • 06:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 19 кръг, Райо Валекано - Селта, повторение
  • 08:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 19 кръг, Бетис - Реал Мадрид, повторение
  • 10:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 20 кръг, Ейбар - Еспаньол, повторение
  • 12:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 20 кръг, Хетафе - Алавес, повторение
  • 14:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 19 кръг, Барселона - Ейбар, повторение
  • 16:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 19 кръг, Атлетик Билбао - Севиля, повторение
  • 18:00 Футбол: Копа Судамерикана, Архентинос Хуниорс - Колон , осминафинал реванш за Копа Судамерикана, повторение
  • 20:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 19 кръг, Реал Сосиедад - Еспаньол, повторение
  • 22:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 20 кръг, Селта - Валенсия, повторение
  • 00:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 20 кръг, Бетис - Жирона, повторение
  • 01:50 Футбол: Испанска Ла Лига, 20 кръг, Реал Мадрид - Севиля, повторение
  • 03:40 Футбол: Испанска Ла Лига, 19 кръг, Виляреал - Хетафе, повторение
  • 05:25 Футбол: Мейджър Лийг Сокър, 20 кръг, Лос Анджелис Галакси - Лос Анджелис ФК, на живо
  • 07:15 Футбол: Испанска Ла Лига, Най-добрият страж на Ла Лига, повторение
  • 07:30 Футбол: Испанска Ла Лига, 6 епизод, "Протегнататa ръка", документален филм, повторение
  • 08:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Севиля - Леванте, повторение
  • 10:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Леганес - Ейбар, повторение
  • 12:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Валядолид - Селта, повторение
  • 14:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Атлетик Билбао - Бетис, повторение
  • 15:55 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Валенсия - Виляреал, повторение
  • 17:40 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Атлетико Мадрид - Хетафе, повторение
  • 19:30 Футбол: Испанска Ла Лига на 90, 5 епизод, "Ла Лига на 90: "Уго Санчес"
  • 20:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Жирона - Барселона, повторение
  • 22:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Еспаньол - Реал Мадрид, повторение
  • 00:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Реал Сосиедад - Уеска, повторение
  • 02:00 Футбол: Испанска Ла Лига, Голмайсторът на Ла Лига, повторение
  • 02:30 Футбол: Мейджър Лийг Сокър, 20 кръг, Филаделфия Юниън - Чикаго Файър, на живо
  • 04:30 Футбол: Испанска Ла Лига на 90, 5 епизод, "Ла Лига на 90: "Уго Санчес", повторение
  • 05:00 Футбол: Мейджър Лийг Сокър, 20 кръг, Реал Солт Лейк - Минесота Юнайтед, на живо
  • 07:00 Футбол: Испанска Ла Лига, Ла Лига: Шампионът, повторение
  • 08:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Алавес - Райо Валекано, повторение
  • 10:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 22 кръг, Уеска - Валядолид, повторение
  • 12:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 22 кръг, Леванте - Хетафе, повторение
  • 14:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 22 кръг, Реал Сосиедад - Атлетик Билбао, повторение
  • 16:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 22 кръг, Селта - Севиля, повторение
  • 18:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 22 кръг, Бетис - Атлетико Мадрид, повторение
  • 20:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 22 кръг, Барселона - Валенсия, повторение
  • 22:00 Футбол: Испанска Ла Лига, "Новаците в Ла Лига", повторение
  • 23:00 Футбол: Мейджър Лийг Сокър, 20 кръг, Атланта Юнайтед - Ди Си Юнайтед, на живо
  • 01:00 Футбол: Испанска Ла Лига, Ла Лига: Красивите голове, повторение
  • 02:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 22 кръг, Ейбар - Жирона, повторение
  • 04:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 22 кръг, Виляреал - Еспаньол, повторение
  • 06:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 22 кръг, Райо Валекано - Леганес, повторение
  • 8:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Атлетик Билбао - Бетис, повторение
  • 10:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Валядолид - Селта, повторение
  • 12:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Реал Сосиедад - Уеска, повторение
  • 14:00 Футбол: Мейджър Лийг Сокър, 20 кръг, Атланта Юнайтед - Ди Си Юнайтед, повторение
  • 16:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Атлетико Мадрид - Хетафе, повторение
  • 17:45 Футбол: Испанска Ла Лига, 22 кръг, Барселона - Валенсия, повторение
  • 19:30 Футбол: Копа Судамерикана, 8 епизод, Обзор
  • 20:00 "Пред Банята" - спортно шоу, "Пред Банята" - спортно шоу, на живо
  • 21:30 Футбол: Испанска Ла Лига, 9 епизод, "Ла Лиготека", повторение
  • 22:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 22 кръг, Реал Мадрид - Алавес, повторение
  • 0:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Жирона - Барселона, повторение
  • 2:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 22 кръг, Райо Валекано - Леганес, повторение
  • 4:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Леганес - Ейбар, повторение
  • 6:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 22 кръг, Уеска - Валядолид, повторение
  • 8:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Реал Сосиедад - Уеска, повторение
  • 10:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Севиля - Леванте, повторение
  • 12:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Еспаньол - Реал Мадрид, повторение
  • 14:00 Футбол: Мейджър Лийг Сокър, 20 кръг, Реал Солт Лейк - Минесота Юнайтед, повторение
  • 16:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Атлетик Билбао - Бетис, повторение
  • 18:00 "Пред Банята" - спортно шоу, "Пред Банята" - спортно шоу, повторение
  • 19:30 Футбол: Мейджър Лийг Сокър, 20 кръг, Обзор
  • 20:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 22 кръг, Реал Мадрид - Алавес, повторение
  • 22:00 Футбол: Испанска Ла Лига, Ла Лига: Красивите голове, повторение
  • 23:00 Футбол: Копа Судамерикана, Зулия - Спортинг Кристал , осминафинал за Копа Судамерикана, на живо
  • 1:15 Футбол: Копа Либертадорес, Ривър Плейт - Крузейро, осминафинал за Копа Либертадорес, на живо
  • 3:30 Футбол: Копа Либертадорес, Годой Крус - Палмейрас, осминафинал за Копа Либертадорес, на живо
  • 5:30 Футбол: Мейджър Лийг Сокър, 20 кръг, Обзор, повторение
  • 6:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Валядолид - Селта, повторение
  • 8:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Валенсия - Виляреал, повторение
  • 10:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Жирона - Барселона, повторение
  • 12:00 Футбол: Мейджър Лийг Сокър, 20 кръг, Лос Анджелис Галакси - Лос Анджелис ФК, повторение
  • 14:00 Футбол: Мейджър Лийг Сокър, 20 кръг, Филаделфия Юниън - Чикаго Файър, повторение
  • 16:00 Футбол: Испанска Ла Лига, Най-добрият страж на Ла Лига, повторение
  • 16:15 Плажен футбол: Квалицикации в Парагвай 2019, Квалицикации за световно първенство, на живо
  • 17:30 Плажен футбол: Квалицикации в Парагвай 2019, Квалицикации за световно първенство, на живо
  • 18:45 Плажен футбол: Квалицикации в Парагвай 2019, Квалицикации за световно първенство, на живо
  • 20:00 Плажен футбол: Квалицикации в Парагвай 2019, Квалицикации за световно първенство, на живо
  • 21:00 Футбол: Испанска Ла Лига, Ла Лига: Шампионът, повторение
  • 22:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Атлетик Билбао - Бетис, повторение
  • 23:45 Футбол: Талантите на Ла Лига - момчета, Мач за трето място, повторение
  • 0:15 Футбол: Талантите на Ла Лига - момчета, Финал, повторение
  • 1:15 Футбол: Копа Либертадорес, Насионал - Интернасионал, осминафинал за Копа Либертадорес, на живо
  • 3:30 Футбол: Копа Либертадорес, Атлетико Паранаенсе - Бока Хуниорс, осминафинал за Копа Либертадорес, на живо
  • 5:30 Футбол: Испанска Ла Лига на 90, 5 епизод, "Ла Лига на 90: "Уго Санчес", повторение
  • 6:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Атлетико Мадрид - Хетафе, повторение
  • 8:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 22 кръг, Реал Сосиедад - Атлетик Билбао, повторение
  • 10:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Алавес - Райо Валекано, повторение
  • 12:00 Футбол: Копа Либертадорес, Ривър Плейт - Крузейро, осминафинал за Копа Либертадорес, повторение
  • 14:00 Футбол: Копа Либертадорес, Годой Крус - Палмейрас, осминафинал за Копа Либертадорес, повторение
  • 16:15 Плажен футбол: Квалицикации в Парагвай 2019, Квалицикации за световно първенство, на живо
  • 17:30 Плажен футбол: Квалицикации в Парагвай 2019, Квалицикации за световно първенство, на живо
  • 18:45 Плажен футбол: Квалицикации в Парагвай 2019, Квалицикации за световно първенство, на живо
  • 20:00 Плажен футбол: Квалицикации в Парагвай 2019, Квалицикации за световно първенство, на живо
  • 21:00 Футбол: Барса ТВ, Барселона - Челси, приятелска среща
  • 23:00 Плажен футбол: Квалицикации в Парагвай 2019, Квалицикации за световно първенство, повторение
  • 0:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 22 кръг, Виляреал - Еспаньол, повторение
  • 1:45 Футбол: Испанска Ла Лига, 22 кръг, Селта - Севиля, повторение
  • 3:30 Футбол: Копа Либертадорес, Гремио - Либертад, осминафинал за Копа Либертадорес, на живо
  • 5:30 Футбол: Испанска Ла Лига, 9 епизод, "Архивите на Ла Лига", повторение
  • 6:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 22 кръг, Ейбар - Жирона, повторение
  • 8:00 Плажен футбол: Квалицикации в Парагвай 2019, Квалицикации за световно първенство, повторение
  • 9:00 Плажен футбол: Квалицикации в Парагвай 2019, Квалицикации за световно първенство, повторение
  • 10:00 Плажен футбол: Квалицикации в Парагвай 2019, Квалицикации за световно първенство, повторение
  • 11:00 Плажен футбол: Квалицикации в Парагвай 2019, Квалицикации за световно първенство, повторение
  • 12:00 Футбол: Копа Либертадорес, Атлетико Паранаенсе - Бока Хуниорс, осминафинал за Копа Либертадорес, повторение
  • 14:00 Футбол: Копа Либертадорес, Насионал - Интернасионал, осминафинал за Копа Либертадорес, повторение
  • 16:15 Плажен футбол: Квалицикации в Парагвай 2019, Квалицикации за световно първенство, на живо
  • 17:30 Плажен футбол: Квалицикации в Парагвай 2019, Квалицикации за световно първенство, на живо
  • 18:45 Плажен футбол: Квалицикации в Парагвай 2019, Квалицикации за световно първенство, на живо
  • 20:00 Плажен футбол: Квалицикации в Парагвай 2019, Квалицикации за световно първенство, на живо
  • 21:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Севиля - Леванте, повторение
  • 23:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Жирона - Барселона, повторение
  • 1:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 22 кръг, Леванте - Хетафе, повторение
  • 3:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 21 кръг, Валядолид - Селта, повторение
  • 5:00 Футбол: Мейджър Лийг Сокър, 21 кръг, Лос Анджелис ФК - Атланта Юнайтед, на живо
  • 7:00 Плажен футбол: Квалицикации в Парагвай 2019, Квалицикации за световно първенство, повторение
  • 8:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 23 кръг, Валядолид - Виляреал, повторение
  • 10:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 23 кръг, Хетафе - Селта, повторение
  • 12:00 Футбол: Копа Либертадорес, Гремио - Либертад, осминафинал за Копа Либертадорес, повторение
  • 14:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 9 епизод, "Ла Лиготека", повторение
  • 14:45 Плажен футбол: Квалицикации в Парагвай 2019, Квалицикации за световно първенство, на живо
  • 16:00 Плажен футбол: Квалицикации в Парагвай 2019, Квалицикации за световно първенство, на живо
  • 17:15 Плажен футбол: Квалицикации в Парагвай 2019, Квалицикации за световно първенство, на живо
  • 18:30 Плажен футбол: Квалицикации в Парагвай 2019, Квалицикации за световно първенство, на живо
  • 19:30 Футбол: Испанска Ла Лига на 90, 5 епизод, "Ла Лига на 90: "Уго Санчес", повторение
  • 20:00 Футбол: Испанска Ла Лига, Ла Лига: Красивите голове, повторение
  • 21:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 23 кръг, Атлетико Мадрид - Реал Мадрид, повторение
  • 23:00 Футбол: Испанска Ла Лига, 23 кръг, Алетик Билбао - Барселона, повторение
  • 02:00 UIM Aquabike World Championship 2018, Episode 5 - Olbia, Italy Ski Division
  • 02:30 Enduro GP S18, Episode 06 - Italy
  • 03:00 UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP 2018, Episode 07 - Sharjah
  • 03:30 Action Sports World S19, Episode 17
  • 04:30 UCI BMX Supercross World Cup Series 2019, Round 03 Papendal, Netherlands
  • 06:00 Crankworx World Tour 2019, Innsbruck Highlights
  • 07:00 Action Sports World S19, Episode 17
  • 07:30 UCI BMX Supercross World Cup Series 2019, Round 02 Manchester, UK
  • 08:30 The Outdoor Sports Show S18, Episode 07
  • 09:00 Gearing Up, Episode 1
  • 09:35 FIM X-Trial World Championship 2019, Marseille, Spain
  • 10:35 FISE World Series 2018, Episode 02 - Hiroshima
  • 11:30 Action Sports World S19, Episode 17
  • 12:30 UCI BMX Supercross World Cup Series 2019, Round 03 Papendal, Netherlands
  • 14:00 Live Swoop Jeddah, Finals
  • 16:00 UCI BMX Supercross World Cup Series 2019, Round 02 Manchester, UK
  • 16:30 Live Recap Crankworx Whistler 2018, Dual Speed and Style
  • 18:30 Freeride World Tour 2019, Round 01 - Hakuba, Japan
  • 20:30 UCI BMX Supercross World Cup Series 2019, Round 03 Papendal, Netherlands
  • 22:00 Crankworx World Tour 2019, Innsbruck Highlights
  • 23:00 Action Sports World S19, Episode 17
  • 23:30 UCI BMX Supercross World Cup Series 2019, Round 02 Manchester, UK
  • 00:30 FIM X-Trial World Championship 2019, Andorra La Vella, Andorra
  • 01:30 Sawatdee, Sawatdee
  • 02:00 Enduro World Series S19, Episode 01 - Rotorua , New Zealand
  • 02:30 World Kite Boarding Championships 2018, Episode 4 - Season Review
  • 03:00 Action Sports World S19, Episode 17
  • 04:00 Enduro GP S19, Round 03 Spain
  • 05:00 Live Recap Crankworx Whistler 2018, Dual Slalom
  • 07:00 G Series Ice Race 2019, Round 01
  • 07:30 Action Sports World S19, Episode 18
  • 08:30 UCI BMX Supercross World Cup Series 2019, Round 03 Papendal, Netherlands
  • 10:00 Enduro World Series S19, Episode 01 - Rotorua , New Zealand
  • 10:30 Action Sports World S19, Episode 17
  • 11:30 Freeride World Tour 2019, Round 04 - Vallnord-Arcalís, Andorra
  • 13:30 Live Recap FISE World Series 2019, Montpellier, Snipes Skateboarding Street Pro Final
  • 15:00 G Series Ice Race 2019, Round 02
  • 15:30 Action Sports World S19, Episode 18
  • 17:00 Gearing Up, Episode 3
  • 18:00 Enduro World Series S19, Episode 01 - Rotorua , New Zealand
  • 18:30 Live Recap F1H2O World Champ GP 2018, Portugal Day 1
  • 20:30 Freeride World Tour 2019, Round 02 - Kicking Horse, Canada
  • 23:00 G Series Ice Race 2019, Round 03
  • 23:30 Action Sports World S19, Episode 18
  • 00:30 Live Recap Vans Pro Park Series 2018, Suzhou - Women's Final
  • 02:00 Live Recap FIM X-Trial 2019, Budapest, Hungary
  • 04:00 Custom, Dark Fest and Total Fight
  • 04:30 World Kite Boarding Championships 2018, Episode 4 - Season Review
  • 05:00 Live Recap FISE World Series 2018, Montpellier - Skateboard Street Pro
  • 06:30 Gearing Up, Episode 3
  • 07:00 Action Sports World S19, Episode 15
  • 08:00 Live Recap FISE Battle Of The Champions 2019, Al-Ahsa Oasis: BMX Freestyle Park Pro Final
  • 09:00 Running Oman, UTMB
  • 09:30 G Series Ice Race 2019, Round 02
  • 10:00 Live Recap FIM Super Enduro World Championship 201, Madrid, Spain
  • 12:30 Live Recap British Talent Cup 2019, Donington Day 1
  • 13:30 Live Recap Red Bull Moto GP Rookies Cup 2019, Mugello, Italy
  • 14:30 Urban Escape, Urban Escape
  • 15:30 4634 Perception, 4634 Perception
  • 16:40 Live Recap British Talent Cup 2018, Snetterton Juniors
  • 18:00 Live British Talent Cup, Snetterton Race 1
  • 19:30 Kite Masters 2018, Episode 3
  • 20:00 Live Recap World Ski & Snowboard Festival 2019, Snowboard Big Air - Whistler, Canada
  • 22:30 Live Recap Red Bull Moto GP Rookies Cup 2018, Assen: Day 1
  • 23:30 G Series Ice Race 2019, Round 03
  • 00:00 UCI BMX Supercross World Cup Series 2019, Round 06 St-Quentin-en-Yvelines, France
  • 01:00 Crankworx World Tour 2018, Episode 3 Innsbruck
  • 02:00 My Road Season 1, Episode 1
  • 02:30 My Road Season 1, Episode 2
  • 03:00 My Road Season 1, Episode 3
  • 03:30 My Road Season 1, Episode 4
  • 04:00 My Road Season 1, Reef Road
  • 04:30 My Road Season 2, Rail Road
  • 05:00 FISE, Beyond The Ramps
  • 06:05 The Source Park
  • 07:55 Eisodus
  • 08:30 In Gora
  • 09:25 The Frozen Road
  • 10:00 4634 Perception
  • 10:35 Skaters & Thieves
  • 11:05 Finess, Finess
  • 11:40 Sawatdee, Sawatdee
  • 12:15 Urban Escape
  • 13:15 Eisodus
  • 14:00 My Road Season 1, Episode 1
  • 14:30 My Road Season 1, Episode 2
  • 15:00 My Road Season 1, Episode 3
  • 15:30 My Road Season 1, Episode 4
  • 16:00 My Road Season 1, Reef Road
  • 16:30 My Road Season 2, Rail Road
  • 17:00 FISE, Beyond The Ramps
  • 18:00 Live British Talent Cup, Snetterton Race 2
  • 19:55 Eisodus
  • 20:30 In Gora
  • 21:25 The Frozen Road
  • 22:00 4634 Perception
  • 22:35 Skaters & Thieves
  • 23:05 Finess, Finess
  • 23:40 Sawatdee, Sawatdee
  • 00:15 Urban Escape
  • 01:15 Eisodus
  • 02:00 Action Sports World S19, Episode 13
  • 03:00 Enduro GP S19, Round 03 Spain
  • 03:30 Freeride World Tour 2019, Round 04 - Vallnord-Arcalís, Andorra
  • 05:30 Live Recap Crankworx Innsbruck 2018, Downhill
  • 07:30 Live Recap F1H2O World Champ GP 2018, Evian Day 2
  • 09:30 Action Sports World S19, Episode 14
  • 10:30 UCI BMX Supercross World Cup Series 2019, Round 03 Papendal, Netherlands
  • 11:30 Kite Masters 2018, Episode 5
  • 12:00 Live Recap Burton US Open 2017, Men's Halfpipe Final
  • 14:00 Parkour 2018, WFPF World Parkour Championship - Mardin Highlight
  • 14:30 The Outdoor Sports Show S18, Episode 08
  • 15:00 Freeride World Tour 2019, Round 05 - Verbier, Switzerland
  • 17:00 Custom, Dark Fest and Total Fight
  • 17:30 G Series Ice Race 2019, Round 04
  • 18:00 Action Sports World S19, Episode 15
  • 19:00 Freeride World Tour 2019, Round 03 - Fieberbrunn, Austria
  • 21:00 FIM X-Trial World Championship 2019, Granada, Spain
  • 22:00 Crankworx World Tour 2018, Episode 2 Les Gets
  • 23:00 Live Recap Asia Talent Cup 2019, Losail, Qatar Day 1
  • 00:00 Live Recap FISE World Series 2019, Montpellier, Scooter Freestyle Park Pro Final
  • 01:30 Eisodus, Eisodus
  • 02:00 Action Sports World S19, Episode 11
  • 03:00 World Kite Boarding Championships 2018, Episode 1 - Akyaka, Turkey
  • 03:30 The Outdoor Sports Show S18, Episode 11
  • 04:00 Crankworx World Tour 2018, Episode 4 Whistler
  • 05:00 FIM X-Trial World Championship 2019, Granada, Spain
  • 06:00 Freeride World Tour 2019, Round 01 - Hakuba, Japan
  • 08:00 Gearing Up, Episode 3
  • 08:30 G Series Ice Race 2019, Round 04
  • 09:00 FISE World Series 2018, Episode 04 - Edmonton
  • 10:00 Action Sports World S19, Episode 12
  • 11:00 World Kite Boarding Championships 2018, Episode 2 - Dakhla, Morocco
  • 11:30 UCI BMX Supercross World Cup Series 2019, Round 03 Papendal, Netherlands
  • 12:30 Crankworx World Tour 2018, Episode 4 Whistler
  • 13:30 Custom, Dark Fest and Total Fight
  • 14:00 Freeride World Tour 2019, Round 02 - Kicking Horse, Canada
  • 16:00 My Road Season 1, Episode 3
  • 16:30 Super Enduro S19, Round 03 Madrid, Spain
  • 17:00 FIM X-Trial World Championship 2019, Marseille, Spain
  • 18:00 Action Sports World S19, Episode 13
  • 19:00 UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP 2018, Episode 04 - Xiangyang
  • 19:30 EDGEucation..., Episode 2 - Audi Nines
  • 20:00 Live Recap Vans Pro Park Series 2018, Women's Final - Brazil
  • 21:30 Custom, Street League and Ballito
  • 22:00 Live Recap British Talent Cup 2018, Valencia Day 1
  • 23:00 Live Recap FIM CEV Moto 3 Junior World Championshi, Estoril
  • 00:30 Live Recap Red Bull Moto GP Rookies Cup 2018, Sachsenring: Day 1
  • 01:30 Super Enduro S19, Round 02 Riesa, Germany
  • 02:00 Live Recap Red Bull Moto GP Rookies Cup 2019, Sachsenring Germany Day 1
  • 03:30 Live Recap Red Bull Moto GP Rookies Cup 2019, Sachsenring Germany Day 2
  • 05:00 Live Recap Crankworx Rotorua 2019, Rockshox Pump Track
  • 07:00 Live Recap British Talent Cup 2019, Snetterton - Day 1
  • 08:30 Live Recap British Talent Cup 2019, Snetterton - Day 2
  • 10:00 Live Recap F1H2O World Champ GP 2018, Evian Day 2
  • 12:00 Live Recap Red Bull Moto GP Rookies Cup 2019, Jerez, Spain Day 1
  • 13:00 Live Recap Swoop FAI World Championships 2018, Copenhagen Training Session
  • 15:00 Live Recap British Talent Cup 2019, Snetterton - Day 1
  • 16:30 Live Recap British Talent Cup 2019, Snetterton - Day 2
  • 18:00 Live Recap Swoop FAI World Championships 2018, Copenhagen Final
  • 20:00 Live Recap Red Bull Moto GP Rookies Cup 2019, Sachsenring Germany Day 1
  • 21:30 Live Recap Red Bull Moto GP Rookies Cup 2019, Sachsenring Germany Day 2
  • 23:00 Live Recap British Talent Cup 2019, Snetterton - Day 1
  • 00:30 Live Recap British Talent Cup 2019, Snetterton - Day 2
  • 02:00 UIM Aquabike World Championship 2018, Episode 6 - Sharjah, UAE - Freestyle
  • 02:30 Enduro GP S18, Episode 07 - France
  • 03:00 UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP 2018, Episode 01 - Portugal
  • 03:30 Action Sports World S19, Episode 18
  • 04:30 UCI BMX Supercross World Cup Series 2019, Round 04 Papendal, Netherlands
  • 06:00 Action Sports World S19, Episode 18
  • 07:00 UCI BMX Supercross World Cup Series 2019, Round 03 Papendal, Netherlands
  • 08:30 The Outdoor Sports Show S18, Episode 08
  • 09:00 Gearing Up, Episode 2
  • 09:35 FIM X-Trial World Championship 2019, Des Nations
  • 10:35 FISE World Series 2018, Episode 03 - Montpellier
  • 11:30 Action Sports World S19, Episode 18
  • 12:30 UCI BMX Supercross World Cup Series 2019, Round 04 Papendal, Netherlands
  • 14:00 Action Sports World S19, Episode 18
  • 15:00 UCI BMX Supercross World Cup Series 2019, Round 03 Papendal, Netherlands
  • 16:30 Live Recap Crankworx Whistler 2018, Ultimate Pump Track Challenge
  • 18:30 Freeride World Tour 2019, Round 02 - Kicking Horse, Canada
  • 20:30 UCI BMX Supercross World Cup Series 2019, Round 04 Papendal, Netherlands
  • 22:00 Action Sports World S19, Episode 18
  • 23:00 UCI BMX Supercross World Cup Series 2019, Round 03 Papendal, Netherlands
  • 00:30 FIM X-Trial World Championship 2019, Budapest, Hungary
  • 01:30 Finess, Finess
  • 02:00 Enduro World Series S19, Episode 02 - Derby Tasmania, Australia
  • 02:30 World Kite Boarding Championships 2018, Episode 1 - Akyaka, Turkey
  • 03:00 Action Sports World S19, Episode 18
  • 04:00 Enduro GP S19, Round 04 Ajaccio, Corsica
  • 05:00 Live Recap Crankworx Whistler 2018, Canadian Open Downhill
  • 07:00 GKA Wold Kite Tour 2019, Dakhla Morocco Kite-surf
  • 07:30 Action Sports World S19, Episode 19
  • 08:30 UCI BMX Supercross World Cup Series 2019, Round 04 Papendal, Netherlands
  • 10:00 Enduro World Series S19, Episode 02 - Derby Tasmania, Australia
  • 10:30 Action Sports World S19, Episode 18
  • 11:30 Live Recap FISE World Series 2019, Montpellier, WS Roller Freestyle World Cup Men Final
  • 13:30 Live Recap FISE World Series 2019, Montpellier, Scooter Freestyle Park Pro Final
  • 15:00 GKA Wold Kite Tour 2019, Dakhla Morocco Kite-surf
  • 15:30 Action Sports World S19, Episode 19
  • 17:00 Gearing Up, Episode 1
  • 18:00 Enduro World Series S19, Episode 02 - Derby Tasmania, Australia
  • 18:30 Live Recap F1H2O World Champ GP 2018, Portugal Day 2
  • 20:30 Freeride World Tour 2019, Round 03 - Fieberbrunn, Austria
  • 23:00 GKA Wold Kite Tour 2019, Dakhla Morocco Kite-surf
  • 23:30 Action Sports World S19, Episode 19
  • 00:30 Live Recap FIM X-Trial 2019, Des Nations
  • 02:00 Live Recap FIM X-Trial 2019, Barcelona, Spain
  • 04:00 Custom, Street League and Ballito
  • 04:30 World Kite Boarding Championships 2018, Episode 1 - Akyaka, Turkey
  • 05:00 Live Recap FISE World Series 2018, Hiroshima - Bouldering Final
  • 06:30 Gearing Up, Episode 4
  • 07:00 Action Sports World S19, Episode 16
  • 08:00 Live Recap FISE Battle Of The Champions 2019, Al-Ahsa Oasis: BMX Flatland Pro Qualification
  • 09:30 G Series Ice Race 2019, Round 03
  • 10:00 Dakar Rally, Merzouga Rally 2019
  • 11:00 Live Recap Vans Pro Park Series 2018, Vancouver
  • 15:00 Live Recap Vans Pro Park Series 2018, Huntington Beach - Men's Semi Finals and Finals
  • 19:00 Live SLS World Tour, Los Angeles Day 1