обратно

Инженер „Проектиране и конструкции“

А1 България е много повече от телекомуникационна компания и продължаваме да се развиваме, като осигуряваме дигитални услуги и бизнес решения на своите клиенти. Tова е възможно благодарение на екипа ни от професионалисти с доказан опит и знания. Използваме технологии от последно поколение, за да реализираме разнообразни проекти, където еднообразието е рядкост.

А сега търсим нов колега за ролята „Проектиране и конструкции“, който да ни помогне в развитието ни заедно.

Отговорности:
  • Участва в приемането на инфраструктурата на новоизградени или обновени обекти на мобилната мрежа;
  • Участва в развитието на мрежата, като координира процесите по изграждане или оптимизация на обекти на мобилна мрежа;
  • Предлага експертно становище по отношение на товароносимост на мачти и инфраструктура, изчислява и определя максимално допустими стойности на натоварване, както за нови, така и за съществуващи обекти;
  • Възлага и одобрява проекти с включена части конструкция, архитектура, технология с цел придобиване на необходими разрешителни;
  • Възлага и одобрява частични проекти със статични анализи и изчисления;
  • Kоординира работата по изграждане и инсталиране на обекти на мрежата с външни подизпълнители;
  • Участва в процеса по изготвяне на стандарти за изграждане на обекти на мрежата. Обновяване на инструкции, намиране на оптимални конфигурации и композиции от мачти и промяна на инфраструктура за максимален капацитет;
  • Извършва анализи и дава предложения за развитие и оптимизиране на мрежата, чрез системни инструменти и роботизиране на задачите.

Изисквания за длъжността:
  • Висше техническо - специалност „Строителство на сгради и съоръжения“/„Конструктивно инженерство“/ „Управление на проекти в строителството“/ „Архитектура“;
  • Минимум 5 години опит в областта на проектиране на сгради и съоръжения или метални конструкции. Експертиза в областта на телекомуникациите е предимство. Пълна/ограничена проектантска правоспособност е предимство;
  • Отлични познания за категоризацията на строителните обекти съгласно ЗУТ;
  • Отлични познания в областта на проектиране на метални конструкции;
  • Отлични умения за работа с AutoCad и системни инструменти за визуализация;
  • Основни познания по разпространение на електро-магнитното поле, антенно-фидерни устройства, приемо-предавателни устройства;
  • Шофьорска книжка;
  • Компютърна грамотност – MS Office.

Ние ти предлагаме:
  • Възможност да се присъединиш към една от най-бързо развиващите се индустрии и да работиш за лидера на пазара на телекомуникации;
  • Сигурност, в бързо променяща се и динамична среда;
  • Работа в екип от високо мотивирани специалисти в култура на професионализъм и споделяне на знания;
  • Възможности за постоянно обучение и кариерно развитие чрез вътрешни и външни сертифицирани курсове за обучение;
  • Атрактивен социален пакет и допълнителни придобивки;
  • Възможности за обучения и досег с най-новите технологии;
  • Гъвкавост на работното време и възможност за работа от вкъщи.

Кандидатствай сега!

Ако имаш допълнителни въпроси, моля не се колебай да се свържеш с Таня Костадинова /tanya.k.kostadinova@a1.bg/.

Социалните придобивки за тази позиция сa:

Краен срок за кандидатстване: 20 Декември 2021
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.